Розвиваючі розмальовки для дітей 3-4 років

розвиваючі розмальовки для дітей 3-4 рочків

Тут ви знайдете розмальовки для дітей 3-4 років. Всі розмальовки ви можете завантажити на свій комп’ютер, роздрукувати і розфарбовувати кольоровими олівцями або фломастерами. Найменші дітки прекрасно впораються з запропонованими розмальовками, в яких невелика кількість деталей.

Розмальовки для дітей – важливий елемент у розвитку творчих здібностей.

Для додаткового розвитку дрібної моторики рук, пропонуємо Вам розмальовки для дітей 3,4 років, які сподобаються Вашому малюку. Всі розмальовки з великими деталями і з товстим зовнішнім контуром, щоб юному художнику було легко розфарбовувати свої перші картинки.

Такі розмальовки можна розфарбовувати не тільки пензликами і фарбами, олівцями і фломастерами, а й просто пальчиками. Поки малюк займається розфарбовуванням Ви можете розповісти йому про те, що він розфарбовує, для цього ми пропонуємо Вам великий асортимент розмальовок з тваринами, фруктами, іграшками та іншими оточуючими Вашу дитину предметами.

Неможливо знайти жодної дитини, яка б не любила розфарбовувати розмальовки. Адже це перше творче заняття малюків! Хто не бачив, як вони смішно водять олівчиком по аркушу паперу, висувають язика від напруги і радіють, дивлячись на свої, далекі від ідеалу, “каки-маляки”.

Розмальовки для дітей дуже важливі – вони дозволяють їм навчитися володіти олівцем, проявити на папері свої власні відчуття кольору, і звичайно ж, навчитися акуратності – адже для маленьких ручок так складно не вийти за лінії!

Тільки не вимагайте від дитини занадто багато. Так як кожному віку відповідають певні навички і вміння. Наприклад, розмальовки для дітей 3 4 років – це в основному картинки, що складаються з невеликої кількості великих деталей – машинка, м’ячик, сонечко, жаба, веселка, фрукти і овочі і т.д. Ви не думайте, що для дитини це занадто легко. Навпаки, навіть такі прості малюнки для малюка – це цілий живопис.

розмальовка вантажний потяг розмальовка козеня розмальовка овочі розмальовка супер равлик розмальовка білочка розмальовка коник розмальовка совеня розмальовка сонце розмальовка капуста розмальовка песик бім розмальовка кран розмальовка великий літак розмальовка зайчик з морквою розмальовка півник грає на трубі розмальовка кошеня і метелик розмальовка їжачок розмальовка золота рибка розмальовка весела бджола розмальовка світлофор розмальовка поїзд розмальовка літаки розмальовка собачка в бесболці розмальовка смешаріки розмальовка вантажівка їде розмальовка ведмідь розмальовка черепаха розмальовка день народження песика розмальовка кошеня спить розмальовка хлопчик і дівчинка розмальовка грибочок розмальовка зайченя розмальовка курчатко розмальовка ведмежа розмальовка жабеня розмальовка слон розмальовка песик махає хвостиком розмальовка веселе слоненя розмальовка песик розмальовка свинка пепа розмальовка мамонт розмальовка заєць і зайченя розмальовка порося розмальовка блискавка маквін розмальовка ванька встанька розмальовка потяг розмальовка полуниця розмальовка гном розмальовка вантажний автомобіль розмальовка вантажівка з піском розмальовка кошеня розмальовка яблуко розмальовка відерко і лопатка розмальовка восьминіг розмальовка маша розмальовка яхта розмальовка літак розмальовка слоненя розмальовка м'ячик, відерце, лопатка розмальовка вишня розмальовка крош розмальовка лялька розмальовка ангел розмальовка лев розмальовка кітті розмальовка гусінь розмальовка пароплав розмальовка літл поні розмальовка дощова хмаринка розмальовка вінні пух розмальовка веселий равлик розмальовка автобув розмальовка швидка допомога розмальовка слоник грає на барабані розмальовка сова розмальовка м'яч розмальовка їжак розмальовка сніговик розмальовка каченя і кораблик розмальовка собачка розмальовка автомобіль розмальовка грибочок розмальовка пташка розмальовка копатич розмальовка корова розмальовка зайчик складає конструктор розмальовка метелик і квіточки розмальовка равлик розмальовка вантажівка розмальовка корабель розмальовка ялинка розмальовка принцеса розмальовка курочка розмальовка киця з квіточкою розмальовка бджола розмальовка червона шапочка розмальовка рибка розмальовка зайчик з метеликом розмальовка жабенятка розмальовка коник розмальовка дівчинка

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: